101 – Süt ve Besi Hayvancılığı, Yumurtacılık

ipard 101 hayvancılık hibe desteği

 

IPARD HAYVANCILIK HİBE DESTEKLERİ (101)   

ipard süt hayvancılığı hibe desteği

IPARD kapsamında; Büyükbaş (inek, manda) ve Küçükbaş (koyun, keçi) süt üreten işletimlerin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri (ahır, sağımhane, revir, doğumhane, yem deposu, araç garajı, gübre çukuru, silaj çukuru, idari bina vb.), makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %70’e varan hibe desteği verilmektedir.

ipard besi hayvancılığı hibe desteği

IPARD kapsamında; Büyükbaş (sığır, manda) ve Küçükbaş (koyun, keçi) kırmızı et üreten besi işletimlerinin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri (ahır,  revir, yem deposu, araç garajı, gübre çukuru, silaj çukuru, idari bina vb.), makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %70’e varan hibe desteği verilmektedir.

ipard beyaz et işletmesi hibe desteği

IPARD kapsamında; broyler (tavuk), hindi ve kaz yetiştiren beyaz et üreten işletimlerin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %70’e varan hibe desteği verilmektedir.

ipard yumurta tavukçuluğu desteği

IPARD kapsamında; yumurta  tavukçuluğuna işletimlerinin modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %70’e varan hibe desteği verilmektedir.

Agroproje Danışmanlık ve Mühendislik

Yüksel ŞAHİN – 0532 447 48 17 – 0332 236 12 56

Nişantaşı Mahallesi Dr. Mehmet Hulusi Baybal Caddesi

Hazım Uluşahin İş Merkezi B Blok Kat:1 No:106

Selçuklu / Konya   

IPARD BAŞVURU PAKETI HAZIRLAMA HIZMETI

wm1

ÖDEME TALEP PAKETI HAZIRLAMA HIZMETI