103 – Süt, Et, Meyve-Sebze ve Su Ürünlerinin İşlenmesi

103wm

IPARD SÜT, ET, SU ÜRÜNLERİ, MEYVE SEBZE İŞLEME (103)   

 

IPARD kapsamında; süt ve süt ürünlerini işleme tesisi, süt toplama merkezlerinin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %50 hibe desteği verilmektedir.

tesis_parcalama_IMGP6710

IPARD kapsamında; kırmızı et ve et ürünleri işleme tesisleri, et parçalama tesisleri ve kesimhanelerinin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %50 hibe desteği verilmektedir.

ipard tavuk hibe

IPARD kapsamında; beyaz et ve et ürünleri işleme tesisi, kanatlı kesimhanelerinin kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %50 hibe desteği verilmektedir.

 

IPARD kapsamında; su ürünleri işleme tesisi kurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %50 hibe desteği verilmektedir.

ipard meyve sebze işleme ve soğuk hava deposu hibe desteği

IPARD kapsamında; meyve ve sebze işleme tesislerinin ve soğuk hava depolarınınkurulması veya modernizasyonu için yapım işleri, makine ekipman alımı, danışmanlık ve görünürlük harcamalarına %50 hibe desteği verilmektedir.

Agroproje Danışmanlık ve Mühendislik

Yüksel ŞAHİN – 0532 447 48 17 – 0332 236 12 56

Nişantaşı Mahallesi Dr. Mehmet Hulusi Baybal Caddesi

Hazım Uluşahin İş Merkezi B Blok Kat:1 No:106

Selçuklu / Konya   

IPARD BAŞVURU PAKETI HAZIRLAMA HIZMETI  

wm1

ÖDEME TALEP PAKETI HAZIRLAMA HIZMETI