WEB TASARIM

İstekleriniz doğrultusunda size özel web sitesi tasarımları yapıyor, web projelerinde gelişmiş yönetici paneli özellikleriyle sizlere devamlı güncellenen bir panel oluşturup kolay bir yönetim sağlıyoruz. Web siteniz tüm arama motorlarına uygun optimize edilip, ileriye dönük SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmetlerini veriyoruz.

WEB YAZILIM

Özel tasarım web sitelerinde izlediğimiz ana yollar tasarım sürecinden raporlama ve teknik desteğe kadar sürmektedir.

1-Tasarım

Projenize özel olarak tasarım hazırlıyoruz.

2-Sunum ve Onay

Tasarımcılarımız tarafından hazırlanan arayüz tasarımını size sunarak üzerinde görüşlerinizi alıyor, istediğiniz bölümlerdeki yapıyor ya da isteğiniz doğrultusunda yeni bir tasarım hazırlıyoruz.

3-Geliştirme / Yazılım

Onayladığınız arayüz tasarımı için yazılımcılarımız tarafından web ortamına aktarımını yaparak kodlama ve geliştirme aşamasına geçiyoruz.

4-Test ve İçerik Yükleme

Projeniz Temel Bilişim sunucularında demo olarak yayınlanır. Demo üzerinde içerik girişleri ve testler yapılarak siteniz hazır hale gelir.

5-Eğitim

Firmanızın ilgili departmanındaki personeline site yönetim paneli ve kullanımı hakkında detaylı bilgi verilir.

6-Sonuç ve Raporlama

Web siteniz demo sunucusunda tam olarak hazır hale geldiğinde sizin onayınız doğrultusunda yayına açılır ve ziyaretçi istatistik raporları e-posta adresinize belirli periyotlarda otomatik olarak gönderilir.

7-Teknik Destek ve İyileştirme

Web siteniz yayına başladıktan sonra 1 (bir) yıl boyunca teknik destek alabilir. Sitenizdeki mevcut modüller üzerinde iyileştirme ve düzenleme isteklerinde bulunabilirsiniz