IPARD’ın ilk çağrısından, bugüne…

Günümüzde son derece hızlı geliştiği iş ortamında müşterilerimize beklentilerini en üst düzeyde karşılayan hizmetlerimiz, Yatırımlarla ilgili olarak kurum veya kişiye uzmanlık alanı ile ilgili bilgi vermektedir. Amacımız, Agroproje Danışmanlık ve Mühendislik olarak; danışmanlık alanında, hizmet verdiğimiz müşterilerimize yeni uygulanabilir ve verimliliği artıran çözümler sunmaktır.

Agroproje Danışmanlık ve Mühendislik Danışmanlık bünyesinde yer alan yetişmiş uzman personeli yanı sıra, dönemsel ya da sunulacak hizmetin özelliğine göre çözüm ortaklığı veya hizmet satın alma şeklinde istihdam oluşturma yeteneği ve finansal yeterliliğe sahip olan firmamız sadece tarımsal yatırımlar veya danışmanlık konularında değil, diğer endüstri yatırımlarında da fizibilite ve işletme dönemi yeterlilik analizleri oluşturulması konularında da bilgi birikim ve tecrübeye sahiptir.

Agroproje Danışmanlık ve Mühendislik Danışmanlık güvenilir, ilkeli ve kaliteli hizmetleri ile danışmanlık alanında bir marka haline gelmiştir. IPARD başta olmak üzere, Kalkınma Ajansları, Ekonomi Bakanlığı, TUBİTAK v.b. Hibe Desteklerden yararlanmak isteyenlere ya da yaptıkları işte daha başarılı olmayı amaçlayanlara danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamız

Türkiye’nin 81 ilinde gerçekleştirmeyi planladığınız yatırımlara danışmanlık hizmeti vermeye hazırdır.